Na správné adrese

Na správné adrese

Marc Camoletti

Autor Marc Camoletti patří ve Francii mezi nejúspěšnější autory 20. století. Píše brilantní komedie, ve kterých dokáže vytvořit zajímavé zápletky, najít vtipné rozuzlení a především kultivovaně pobavit. V komedii Na správné adrese odkvétající varietní umělkyně Geordette pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. A tak spolu na jedné adrese bydlí ještě klavíristka, malířka a neteř Marie-Luisa. Soužití čtyř žen takto rozdílných temperamentů však není jednoduché, a tak se každá snaží své problémy řešit i za cenu inzerátu. Zkratkovitá řeč inzerátu však celou situaci zkomplikuje. A tak budeme sledovat složité eskapády jednotlivých zájemců, kteří sice přišli na správnou adresu, ale chtějí se po nich, nebo naopak se jim nabízejí prapodivné věci. Že si nakonec všichni přijdou na své je nasnadě, i když zdaleka ne tak, jak si původně představovali.
Tato, ve Francii nesmírně úspěšná komedie, nabízí řadu vtipných situací, dialogů a jistou pikantnost přitom zvládá s pověstným francouzským šarmem.

Hrají:

Georgette, bytná – Alžběta Kynclová – Mahdalová
Marie-Louisa, služebná – Lenka Podolinská / Miroslava Tótová
Jacqueline, malířka – Kamila Nekolová
Jeanine, učitelka klavíru – Miroslava Tótová / Markéta Bučková
Spartakus – Hynek Helmich
Bertrand – Petr Koukolský / Ondřej Balíček
Bernard – Pavel Peprníček
Jean – Ondřej Valášek

Režie – Andrea Helmichová
Asistent režie / scénograf – Ivan Helmich
Kostýmy – Klára Hrachovská
Nápověda – Alexandra Obdržálková

Chcete vidět naše představení?

Pokud vás zaujaly naše hry a nemůžete zrovna přijet vy za námi, poptejte si náš soubor a my s radostí přijedeme hrát přímo do vaší obce. Stačí jen kliknout a vyplnit formulář. Děkujeme za váš zájem.